ЛЕГЕНДА
Типологія
Житло
Установи
Навчальні та наукові установи
Медичні заклади
Об'єкти культури, спорту та побуту
Об'єкти містобудування
Об'єкти зв'язку та транспорту
Стилістика
Революційно - індустріальний романтизм
Звернення до класичних взірців
Конструктивізм
Ар деко
Риси української своєрідності
Риси європейського модернізму
МАПА
ЯК КОРИСТУВАТИСЯ МАПОЮ
У правій колонці мапи ви зможете побачити 4 віджети за категоріями.
  1. Архітектурний стиль;
  2. Типологія;
  3. Стан об’єкту;
  4. Конкурс.
Для зручності користування використано два типи віджетів: статичний та динамічний. До категорії архітектурний стиль призначено статичний віджет, до інших динамічні віджети.

Статичний віджет

В статичному віджеті завжди відображається статична загальна кількість об’єктів та єдина семантика, незалежно від того, як користувач переміщує екран.

Динамічний віджет

Динамічний віджет працює таким чином: коли користувач переміщується по карті, дані у віджеті змінюються та перераховуються в залежності від того, скільки об’єктів потрапляє на екран. При переміщенні віджет відображає кількість об’єктів, що потрапляють на екран, та їх семантику.

Коли ви збільшуєте чи зменшуєте мапу віджети: "типологія", "стан об'єкту" та "конкурс" також змінюються та показують вам кількість об'єктів які попадають до екрану. Віджет "архітектурний стиль" не змінюється.

Ви можете створити власний вибір за необхідними критеріями. Для цього оберіть у віджетах необхідне значення за стилістикою, типологією, станом об'єкту. Ви можете обирати одразу чотири критерії з чотирьох віджетів по одному з кожного віджета. Таким чином користувач може відсортовувати об’єкти на карті, натискаючи на потрібні категорії. Обраний фільтр візуалізує на карті обрану категорію об’єктів, а решта категорій тимчасово прибираються з візуалізації. 

Для того, щоб повернути відображення всіх значень у фільтрі, треба натиснути ALL.

Як подивидится окремий об'єкт?
При наведенні на  об'єкти мишкою кожен об'єкт підсвічується написом. Щоб побачити більш детальну інформацію, натисність лівою кнопкою мишки на обраний об'єкт. З'явиться спиваюче віконце в якому є напис "дізнатися більше". За цим посилання ви зможете перейти до сторінки об'єкту. Якщо ви не бачити напис "дізнатися більше", у правій частині спливаючого віконця є лінійка прокрутки, використайте її щоб дістатися напису у нижній частині віконця.

Міжвоєнний модернізм

Мапа конструктивіською архітектури

Архітектура модернізму