Попередження про авторське право.

Весь контент цього вебсайту, особливо зображення, відеоролики і тексти, опубліковані на ньому, захищені авторським правом. Їх повне або часткове поширення, зміну або копіювання без попередньої письмової згоди Constructivism-Kharkiv заборонено.
Авторські права і виняткові права, на використання контенту належать Constructivism-Kharkiv. Всі права захищені або в будь-якому випадку належать нам. На веб-сайті також є зображення, захищені авторським правом і належать третім особам.
Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства і тягне наступ цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.
Згідно ст. 22 Закону України «Про авторське право і суміжні права» від 23.12.1993 р .. № 3792-XII інформація на веб-сайті «Constructivism-Kharkiv» розміщуються на умовах використання з навчальною та науковою некомерційною метою в умовах обов'язкового зазначення авторства твору, без права подальшого повторного відтворення повних текстів документів. Якщо ви вважаєте, що розміщення цього ресурсу порушує ваші авторські права просимо звернутися за адресою info@constructivism-kharkiv.com

Попередження про зовнішній контент.

Незважаючи на те, що ми ретельно перевіряємо контент, ми не несемо відповідальності за матеріали на сторонніх сайтах, посилання на які представлені на нашому сайті. За контент таких сайтів відповідають виключно їх власники.

Обмеження відповідальності.

Constructivism-Kharkiv не несе відповідальності за актуальність, вірність, повноту і якість наданої інформації. Матеріальні і нематеріальні позови до Constructivism-Kharkiv, пов'язані з використанням або відмовою від використання невірної або неповної інформації, не приймаються, за винятком випадків, коли є докази навмисності або грубої недбалості з боку Constructivism-Kharkiv. Всі пропозиції можуть змінюватися і носять необов'язковий характер.
Constructivism-Kharkiv залишає за собою право змінювати, доповнювати або видаляти пропозиції повністю або частково без попереднього повідомлення, а також / або припинити публікацію таких тимчасово або назавжди.