Інформація, що міститься на цьому вебсайті, призначена виключно для загального ознайомлення.

Інформацію надає constructivism-kharkiv.com. Ми намагаємося підтримувати актуальність і коректність інформації, однак не даємо жодних явно виражених або непрямих гарантій щодо повноти, точності, надійності, відповідності чи доступності вмісту вебсайту чи інформації, даних або відповідних ілюстрацій, що містяться на цьому вебсайті, незалежно від призначення. Покладаючись на таку інформацію, ви робите це на власний ризик.

Ми не несемо жодної відповідальності за будь-які втрати чи пошкодження, зокрема, без обмежень, прямі чи опосередковані втрати чи збитки, які виникають у результаті втрати даних чи доходів через використання цього вебсайту чи у зв’язку з таким використанням.

З цього вебсайту можна перейти на інші вебсайти, які constructivism-kharkiv.com не контролює. Ми не маємо впливу на характер, вміст і доступність таких сайтів. Наявність посилань не означає рекомендацію чи схвалення нами наведеної на відповідних сайтах точки зору.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити належну роботу нашого вебсайту. Однак constructivism-kharkiv.com не бере на себе жодної відповідальності за тимчасову недоступність вебсайту через технічні проблеми, які ми не можемо контролювати.