Учасники фестивалю мали широкий вибір занять: прогулянку алеєю конструктивізму, екскурсію територією УФТІ, лекції від дослідників епохи, майстер-класи зі створення авангардистського плакату та футуристичного тексту, кінопоказ, фотозону з Ландау та експозицію авангардного плакату.
🔻Для лекцій було відведено локації “Лікнеп 1” та “Лікнеп 2”.
На Лікнепі 1 пройшло 4 лекції. Євгеній Шатілов розказав про футбольне життя Харкова 20-х років, Роман Любавський про "Місто Сонця - ХТЗ", Марина Куценко про будинок "Слово", а Катерина Діденко познайомила учасників з ансамблями столичного Харкова.
В свою чергу Лікнеп 2 подарував відвідувачам 2 лекції, презентацію та дискусію. Дослідник-києвознавець Семен Широчин розповів про перенесення столиці з Харкова до Києва та її вплив, а лекція архітекторки Надії Антоненко була присвячена містобудівній історії Донеччини у 20-50-х років минулого століття.
На цій же локації було представлено 4 цікаві проєкти: “Constructivism.Kharkiv”, “Соседи Ржепишевского”, “KharkivHeritage” та книга криворізького краєзнавця Ігоря Рукавіцина "Соцмісто" про історію соцгорода Кривого Рогу. На завершення відбулась дискусія «Чужа спадщина: що робити з надбанням 1920-1930-хх рр.?».
🔻 На локації «Лабораторія конструктивізму» учасники фестивалю могли стати учасниками майстер-класу Марини Куценко «Про Семенка мусять марсіяни знать», пограти в настільну гру «Football Manager: Харків 1920-х», яку представив Євгеній Шатілов. Також на цій же локації відвідувачі малювали плакати на майстер-класі Андрія Міщука «Робимо авангардний плакат з 1920-х» та дізнались про «Партисипативне картування громади: вивчення потреб та залучення» на майстер-класі Яни Салахової.
🔻 Крім цього фестиваль мав локацію з цікавою назвою «Робітничий клюб”, на якій можна було подивитись відео-інсталяцію «Харків 20-х у кінохроніці» та кінопокази «Конструктор Василий Ермилов» і «Будинок».
🔻Також відвідувачі мали змогу долучитись до однієї з екскурсій територією УФТІ, які проводили Дар’я Кєпова та Олена Жукова.