Щоправда, зустріч Укра"i"нський розмовний клуб спільно з  Constructivism.Kharkiv та Центральна бібліотека Індустріального району м. Харкова була дуже камерною, але це не завадило їй бути дуже насиченою.

Звісно ми дотрималися всіх вимог щодо  COVID: і маски, і дезинфектор, і дуже обмежена кількість людей.

Чи добре ви знаєте архітектурні стилі, які передували модернізму? Наші учасники та учасниці довели, що - так, адже їм довелося підбирати будівлі під стилі та правителів відповідної епохи?

Також ми потренувалися робити ескізне мапування району та дізналися про повсякденні маршрути мешканців ХТЗ.

Вікторія Склярова трішки розповіла про людей, які створили харківський конструктивізм - Леся Курбаса, Вадима Мелера, Михайля Семенка, а також кожен і кожна могли поділитися своїми емоціями та почуттями щодо архітектури конструктивізму.

Найголовніше та найцінніше  - це зворотній з'язок від людей, який ми отримали. Звісно ми отримали і подяку, і перші зауваження. У нас є ідеї і плани щодо теми: "Як розповідати про конструктивізм простою мовою". Але поки не все вдається, то ж кожний навіть маленький захід , допомагає нам зрозуміти сутність людини, для якої ми і  робимо цей проєкт.

Ми провели дві "малесеньких" гри, присвячених архітектурі в цілому та архітектурі ХТЗ. У нас є результати опитувань, отже ми йдемо опрацьовувати цю інформацію та робити висновки та готуватися до нових заходів, на які ми вас запрошуємо.